logo
Ајде На Одмор

Ве молиме изберете ги задолжителните параметри за да можете да ја прегледате понудата

  • - Мора да изберете датум за сместување и заминување.

Вила Стефи

Албанија , Ксамил

Опис на објект

Вила Стефи се наоѓа на 80 метри од плажата Bela Vista и на 100 метри од центарот на Kсамил.
Располага со студија и апартмани опремени со кујна, клима (вклучена во цената), посебни тоалети и балкони.

Содржини на објект

Wi-Fi интернет
Wi-Fi интернет
Клима уред
Клима уред

Опис на Аранжман

прикажи повеќе

Сместување - заминување

Изберете датум

Гости

2 возрасни - 0 деца - 0 бебиња
Возрасни
2
Деца
Год 2 - 15
0
Бебиња
Год 0 - 1.99
0