logo
Ајде На Одмор

Ве молиме изберете ги задолжителните параметри за да можете да ја прегледате понудата

  • - Мора да изберете датум за сместување и заминување.

Вила Алберт

Албанија , Ксамил

Опис на објект


Вила Алберт се наоѓа на 80 метри од плажата Бела Виста.
Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија опремени со кујна, фрижидер, Wi-Fi интернет, клима (вклучена во цената), сопствени тоалети и балкони. ​
На покривот има голем балкон со отворен поглед кон морето, каде што можете да го поминете вашето слободно време за релаксација.

Содржини на објект

Паркинг
Паркинг
Wi-Fi интернет
Wi-Fi интернет
Клима уред
Клима уред
Поглед кон море
Поглед кон море

Опис на Аранжман

прикажи повеќе

Сместување - заминување

Изберете датум

Гости

2 возрасни - 0 деца - 0 бебиња
Возрасни
2
Деца
Год 2 - 15
0
Бебиња
Год 0 - 1.99
0