logo
Ајде На Одмор

Ве молиме изберете ги задолжителните параметри за да можете да ја прегледате понудата

  • - Мора да изберете датум за сместување и заминување.

Вила Билеро

Албанија , Ксамил

Опис на објект

Вилата се наоѓа во близина на вила Стефи и на само 100 метри од плажата Bela Vista.
Располага со 1/3 и 1/4 студија и 1/6 апартмани со сопствена кујна (опремена со садови за готвење), ТВ , клима уред (вклучена во цената), сопствен тоалет и балкон.

Содржини на објект

Паркинг
Паркинг
Wi-Fi
Wi-Fi
Данибела Турист

Аранжманот е во организација на Данибела Турист

Опис на Аранжман

прикажи повеќе

Сместување - заминување

Изберете датум

Гости

2 возрасни - 0 деца - 0 бебиња
Возрасни
2
Деца
Год 2 - 15
0
Бебиња
Год 0 - 1.99
0