logo
Ајде На Одмор

Ве молиме изберете ги задолжителните параметри за да можете да ја прегледате понудата

  • - Мора да изберете датум за сместување и заминување.

Koloseu

Албанија , Драч

Опис на објект

Комплекс Колосеу се наоѓа во Голем на 6 километри од Драч.
Во негова близина, на само 100 метри оддалеченост се наоѓа градската плажа.
Располага со соби (1/2, 1/3, 1/4 и апартмани 2+2).
Собите се двокреветни и трокреветни, додека апартманите четворокреветни и иститие се опремени со клима уред (вклучен во цената) и фрижидер.
Аранжманите се на база на полупансион (појадок и вечера) и истите се организираат во хотел Луми, кој се наоѓа во непосредна близина.
Појдаокот и вечерата се организирани на принцип самопослужување.

Содржини на објект

Паркинг
Паркинг
Wi-Fi
Wi-Fi
Ресторан
Ресторан
Данибела Турист

Аранжманот е во организација на Данибела Турист

Опис на Аранжман

прикажи повеќе

Сместување - заминување

Изберете датум

Гости

2 возрасни - 0 деца - 0 бебиња
Возрасни
2
Деца
Год 2 - 15
0
Бебиња
Год 0 - 1.99
0