logo
Ајде На Одмор

Ве молиме изберете ги задолжителните параметри за да можете да ја прегледате понудата

  • - Мора да изберете датум за сместување и заминување.

Вила Клеон

Албанија , Ксамил

Опис на објект

Вила КЛЕОН е нова вила која што e во сопствен закуп на т.а.ОРБИТА и се наоѓа на само 100 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 100 метри од центарот на Ксамил. Pасполага со двокреветни со дополнително легло, трокреветни соби и трокреветни соби со дополнително легло на приземје, со комплетно опремена сопствена кујна, купатило, балкон, клима, WI-FI.

Во сите студија има можност за додавање дополнително легло на пуштање. Цената за тоа е + 5 евра на ден

Содржини на објект

Орбита

Аранжманот е во организација на Орбита

Опис на Аранжман

прикажи повеќе

Сместување - заминување

Изберете датум

Гости

2 возрасни - 0 деца - 0 бебиња
Возрасни
2
Деца
Год 2 - 15
0
Бебиња
Год 0 - 1.99
0